Martin Chodúr


se narodil 24.11 1989 v Ostravě. Navštěvoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě (hra na klarinet), kterou rok před dokončením, v pátém ročníku, přerušil.  


Protože jeho největším koníčkem byla odjakživa hudba, naučil se hrát na spoustu hudebních nástrojů. Od dvanácti let zpíval v kapelách,  po klubech a kavárnách. V roce 2005 se stal členem ostravské skupiny Robson, s nimiž v roce 2008 nahrál CD Who is Martin. 


V roce 2009 se zúčastnil 1. ročníku Česko-slovenské Superstar, a i když ze začátku soutěže působil spíše nenápadně, nakonec celou soutěž vyhrál. Toto vítězství mu umožnilo otevřít si dvířka na českou hudební scénu.


V roce 2010 vydal své první album Let´s Celebrate.  

V současné době má vystoupení v rozhlase i televizi, umisťuje se na nejvyšších příčkách významných hudebních anket .Na konci roku  2012 vydal  své druhé album s názvem MANIFEST. Členové Martinovy  kapely:


Na kontrabas hraje:


Marián Friedl


 Marian Friedl je absolvent jazzového oddělení VOŠ Jaroslava Ježka a Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Prošel řadou hudebních projektů jako hráč na různé hudební nástroje; jako kontrabasista je dnes součástí jazzových formací nejrůznějšího zaměření, často s mezinárodní účastí (New Quartet, Plán B, Mountain Jazz Project, BOB, Lazaro Cruz Quintet, Didrik Ingvaldsen Quartet, Fabio Delvo´ 4et). Vedle koncertování se věnuje pedagogické činnosti, dramaturgické přípravě zábavně-vzdělávacích programů, producentské činnosti a výzkumům v oblasti instrumentáře tradiční hudby Karpat. 


Na kytaru hraje :


Honza Kyjovský


Kytarista Honza Kyjovský prošel za svou dosavadní hudební dráhu řadou multižánrových projektů. S různými popovými či rockovými kapelami (např. Kofe-in, Bardo Thödol, Kumulus) odehrál řadu vystoupení nejen v republice, ale také v zahraničí (Švýcarsko, Anglie, Německo). V současné době se stále více zaměřuje na jazzovou hudbu. Jazzovou interpretaci studuje na známe hudební akademii v Katowicích a hraje v různých jazzových formacích (Zbigniew Kaleta Quartet, Jazz for3, DoKy a další).


Na klavír hraje:


Vlastimil Šmída


Klavírista Vlastimil Šmída je jeden z hlavních motorů jazzového dění na severu
Moravy a bez diskuze jeden z nejzajímavějších improvizátorů u nás. V současné době je členem několika jazzových formací tvořených předními jazzovými interprety naší i zahraniční jazzové scény. Je zakladatelem a kapelníkem mez...inárodního jazzového big bandu B.O.B., spoluzakladatelem a členem dalších mezinárodních či domácích sestav jako např. Plán B, FMQ, Lazaro Cruz kvintet a dalších, se kterými koncertuje u nás i v zahraničí, ať už v jazzových klubech, nebo na domácích i mezinárodních jazzových nebo multižánrových festivalech.
V minulosti spolupracoval s předními interprety mnoha žánrů, (např. Boris Urbánek, Emil Viklický, The Gizd Q, kapela Buty, Big Band Gustava Broma, (s kterým doprovázel řadu našich i zahraničních jazzových a popových interpretů např.: Juraj Bartoš, Matúš Jakabčic, Svatopluk Košvanec, Jiggs Whigham, James Morrison, Helena Vondráčková, Jiří Korn, Sisa Sklovská, Vašo Patejdl, Jana Kirshner a mnoho dalších.

Věnuje se rovněž skladatelské a aranžerské práci, (např. divadlo Petra Bezruče,
Komorní scéna Aréna, NDM, Státní Opera Praha, Východočeské divadlo Pardubice, Slovácké divadlo) nahrávání, (studiové nahrávky, živé záznamy i přímé přenosy) pro české i zahraniční rádia a televize, (např. ČT, ČR, STV, Slovenský rozhlas, TVP, německá televize aj.) nebo hudební nosiče (CD, DVD) a také působí jako pedogog a korepetitor na Janáčkově konzervatoři a gymnáziu v Ostravě, Lidové konzervatoři a Ostravské univerzitěNa bicí hraje :


Patrik Benek Na kytaru hraje :


Mário ŠeparovičNa dechové nástroje  hraje :


Marcela BožíkováNa prvním samostatném koncertu dne 6 .12.2011 v Ostravě Martina doprovázla jeho stálá kapela rozšířená a některé z dalších skvělých muzikantů.Toho dne vystoupili v tomto složení:RITMIKA:         Honza Kyjovský – KYTARA

                           Patrik Benek – BICÍ

                           Marián Friedl – KONTRABAS

                           Vlastík Šmída – PIANO


DECHY:             Vašek Grigor – TRUBKA

                           Mojmír Blaštík – TRUBKA

                           Vláďa Ševčík – TROMBON

                           Luboš Konečný – TROMBON

                           Marcela Božíková – ALT SAX, FLÉTNA

                           Zbyšek Kaleta – ALT, TENOR SAX, KLARINET

         Radim Hanoušek – TENOR SAX, BARITON SAX, KLARINET